Wróć do artykułu

Zdjęcia Autem jechała ścieżką rowerową. Wszystko się nagrało! - fotorelacja

15/03/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Dla kierowców Wrocław

Galeria zdjęć przedstawia nagranie z monitoringu, na którym widzimy kierującą Volkswagenem poruszającą się ciągiem pieszo-rowerowym na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Internauci komentują sytuację, wskazując na niebezpieczeństwo tego zachowania i możliwe konsekwencje prawne. Jeden z świadków relacjonuje, że nie jest to pierwszy incydent z udziałem tego auta. Czytając te komentarze oraz przypominając przepisy drogowe, można dojść do wniosku, jak istotne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

Reklama
Najnowsze wiadomości