17/08/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia i Akademią Sztuk Pięknych w ramach miejskiej kampanii „Wrocław się szczepi” odsłonił dzisiaj mural na budynku Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego przy ul. Krakowskiej 26. Praca zachęca do szczepień, które są ważnym aspektem dbania o zdrowie mieszkańców miasta.
Nowy mural we Wrocławiu: „Kolibry wiążące wirusa” Autor: Jakub Jurek
Nowy mural we Wrocławiu: „Kolibry wiążące wirusa” Autor: Jakub Jurek
Nowy mural we Wrocławiu: „Kolibry wiążące wirusa” Autor: Jakub Jurek
Nowy mural we Wrocławiu: „Kolibry wiążące wirusa” Autor: Jakub Jurek
Nowy mural we Wrocławiu: „Kolibry wiążące wirusa” Autor: Jakub Jurek