29/10/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W poniedziałek, 29 października, funkcjonariusze policji z jednostek terenowych województwa dolnośląskiego odebrali nowe pojazdy służbowe, które w ciągu kilku dni pojawią się na ulicach. Policjanci z Dolnego Śląska otrzymali łącznie 29 nieoznakowanych i oznakowanych radiowozów.
Autor: KMP we Wrocławiu
Autor: KMP we Wrocławiu
Autor: KMP we Wrocławiu
Autor: KMP we Wrocławiu
Autor: KMP we Wrocławiu