20/11/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Kolejarze przecierali oczy ze zdumienia, gdy jadący w kierunku Wrocławia pociąg Kolei Dolnośląskich nagle pokrył się fioletową farbą. Wszystko za sprawą niecodziennego wybryku wandala, który ukrył się w rowie przy torach. Całość zdarzenia zarejestrowały zamontowane na pociągu kamery. Za pomoc w schwytaniu wandala Koleje Dolnośląskie wyznaczyły nagrodę w wysokości 5 tys. złotych.
Autor: Koleje Dolnośląskie
Autor: Koleje Dolnośląskie
Autor: Koleje Dolnośląskie
Autor: Koleje Dolnośląskie