02/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Niespełna dwie godziny trwał pierwszy trening koszykarek Ślęzy Wrocław w okresie przygotowawczym do sezonu 2016/2017. Przez najbliższe dni zespół będzie budował formę w krajowym składzie. Później do Polek dołączą zawodniczki zagraniczne.