Wróć do artykułu

We Wrocławiu za mandat zapłacisz kartą. Ponad 50 radiowozów już ma terminale

31/01/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wypadki Wrocław

Ponad 50 radiowozów wrocławskiej drogówki zostało wyposażonych w terminale do kart płatniczych. Od teraz mandat za przekroczenie prędkości, czy inne przewinienia drogowe można opłacić bezpośrednio u policjanta. Mundurowi podkreślają, że to rozwiązanie szybkie i wygodne, bo ukarany nie będzie już musiał fatygować się do banku czy na pocztę, żeby uiścić karę.


Autor: Magda Pasiewicz

Autostrada A4, AOW - Autostradowa Obwodnica Wrocławia - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości