Po weekendzie ulica Stabłowicka w rejonie stacji kolejowej Pracze Odrzańskie będzie częściowo wyłączona z ruchu. Powód? Awaria sieci MPWiK.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z usuwaniem awarii w ul. Stabłowickiej, w rejonie przejazdu PKP i stacji kolejowej Pracze Odrzańskie, będą tam utrudnienia ruchu, polegające na dwóch miejscowych wyłączeniach z ruchu pasa jezdni po obu stronach przejazdu od strony stacji Pracze Odrzańskie.
Planowany termin rozpoczęcia robót to poniedziałek, 19 listopada, godz. 10, a zakończenia - czwartek, 22 listopada, godz. 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze