W czwartek przed godz. 14:00 doszło do awarii tramwaju na ulicy Reymonta. Tramwaje jeździły objazdem, uruchomiono komunikację zastępczą.
Tramwaje linii 14, 24 (kierunek Osobowice) i 15 (kierunek Poświętne) skierowano objazdem przez pl. Staszica, Trzebnicką i Żmigrodzką. Linie 14, 24 zawracają na skrzyżowaniu ul. Żmigrodzkiej z Bałtycką. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.
O godz. 14:15 ruch został przywrócony i tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze