Reklama

Dwa samochody zderzyły się na Jedności Narodowej. Torowisko było zablokowane

16/05/2019 08:39

W czwartek, po godz. 8 rano, na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Żeromskiego doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów.

Z powodu tego zdarzenia zablokowane jest tam torowisko i tramwaje linii 6, 11, 23 skrócone do zajezdni przy ulicy Słowiańskiej. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Słowiańska - Kromera - Kowale. Po godz. 9 ruch został przywrócony i tramwaje wróciły na swoje trasy.


Przypomnijmy, że w środę wieczorem na ulicy Legnickiej doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej po tym, jak samochód wjechał w torowisko. Od czwartku rano są tam duże utrudnienia w ruchu tramwajów, uruchomiono komunikację zastępczą. CZYTAJ WIĘCEJ: Spore utrudnienia na Legnickiej z powodu awarii sieci trakcyjnej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości