Reklama

Dwie osoby zginęły pod Wrocławiem. Zostały potrącone przez samochód

07/08/2018 09:20

W nocy z poniedziałku na wtorek na wschodniej obwodnicy Wrocławia przy zjeździe na Blizanowice doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęły dwie osoby. Zostały potrącone przez samochód osobowy marki renault.

Kierowca potrącił dwie osoby w obrębie skrzyżowania, na którym znajdują się dwa przejścia dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej i nocnego oświetlenia. – W wyniku tego wypadku około 35-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu, a idący z nią mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak. Nie wiadomo, gdzie dokładnie doszło do tego zdarzenia. Wyjaśni to biegły z zakresu wypadków drogowych.

Policjanci pracowali na miejscu przez pięć godzin, zabezpieczając materiał dowodowy. Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości