W poniedziałek, 29 października, będzie miało miejsce podsumowanie drugiego etapu inicjatywy, której celem jest współtworzenie przyszłości śródmieścia Wrocławia. Uczestnicy spotkania będą rozmawiać o propozycjach projektów zielonego zagospodarowania terenów, zgłaszanych uwagach i dalszych krokach.
Celem uczestników unijnego projektu "Grow Green", odbywającego się pod hasłem „Zazieleńmy wspólnie Ołbin”, jest: przyjazna okolica, więcej zieleni, lepszy klimat i dobre miejsca dla mieszkańców. Chcą oni współtworzenie przyszłości śródmieścia Wrocławia,
– Dzięki konsultacjom mamy szansę współtworzyć przyszłość śródmieścia Wrocławia - nowe, zielone rozwiązania. Przyjazna okolica, więcej zieleni, lepszy klimat i dobre miejsca dla mieszkańców to nasz cel – można przeczytać w opisie wydarzenia.
W poniedziałek, 29 października o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej na ul. Namysłowskiej 8 będzie miało miejsce podsumowanie drugiego etapu tej inicjatywy.
We Wrocławiu projekt Grow Green jest koordynowany przez miasto Wrocław i współrealizowany wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.
Realizatorem konsultacji jest Fundacja EkoRozwoju wspomagana przez projektantów z biura Dworniczak architektura krajobrazu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze