Lodówek społecznych mamy we Wrocławiu już kilkanaście, m.in. na Nadodrzu, Szczepinie, Stabłowicach i przy ul. Kazimierza Wielkiego. Teraz kolejna stanie na Wielkiej Wyspie.
W sobotę, 21 września, o godz. 17, rada osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice uruchomi lodówkę społeczną przy ul. Pautscha 4. Będzie się ona mieściła przy siedzibie rady, a jej otoczenie będzie monitorowane całodobowo.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze