Reklama

Na Wielkiej Wyspie stanie pierwsza lodówka społeczna. Otwarcie w sobotę

18/09/2019 09:54

Lodówek społecznych mamy we Wrocławiu już kilkanaście, m.in. na Nadodrzu, Szczepinie, Stabłowicach i przy ul. Kazimierza Wielkiego. Teraz kolejna stanie na Wielkiej Wyspie.

W sobotę, 21 września, o godz. 17, rada osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice uruchomi lodówkę społeczną przy ul. Pautscha 4. Będzie się ona mieściła przy siedzibie rady, a jej otoczenie będzie monitorowane całodobowo.
       
- Z racji tego, iż będzie to pierwsza tego typu lodówka na Wielkiej Wyspie, zdecydowaliśmy się na zlokalizowanie jej przy naszej siedziie, gdzie będziemy mogli na bieżąco jej doglądać. Lodówkę dostarczy fundacja weźpomóż.pl - mówi Oliwia Oszczepalińska, asystentka zarządu osiedla.
 
I dodaje, że rada osiedla ma nadzieję, iż inicjatywa przyniesie pozytywny skutek i na osiedlu powstaną w przyszłości kolejne lodówki społeczne. 
 
- Chcemy nie tylko pomóc osobom potrzebującym, ale również powstrzymać marnotrawstwo jedzenia -  podkreśla Oszczepalińska

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości