W środę o godzinie 20 na placu Nowy Targ wrocławianie raz jeszcze oddali hołd tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Ze kilkuset zniczy utworzono wielkie serce.
Było to kolejne Światełkiem do Nieba dla śp. Pawła Adamowicza. Akcja odbywała się w wielu miastach Polski, a największe serce zapłonęło w Gdańsku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze