Reklama

Paweł Adamowicz nie żyje. We Wrocławiu zostanie wystawiona księga kondolencyjna

14/01/2019 15:48

W związku ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przed wrocławskim Ratuszem flagi zostały opuszczone do połowy masztu i przepasane kirem. Od godziny 18:00 wrocławianie będą mogli wpisać się do księgi kondolencyjnej.

Księga kondolencyjna wyłożona zostanie na parterze Starego Ratusza (Muzeum Miejskie). Mieszkańcy Wrocławia będą mogli wpisywać się do księgi, w poniedziałek od godz. 18:00 do 21:00 oraz we wtorek i środę w godzinach od 9:00 do 18:00.



O godzinie 20:00 na placu Nowy Targ odbędzie się Światełko dla Pawła Adamowicza. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą zniczy.


Paweł Adamowicz zmarł w poniedziałek w gdańskim szpitalu, gdzie został przetransportowany po tym, jak w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaatakował go nożownik. Prezydent Gdańska miał 53 lata.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości