Reklama

Tak niemieccy bezrobotni budowali autostradę A4 pod Wrocławiem

21/01/2022 10:11

Dziś to najbardziej znienawidzona przez kierowców trasa. Nie ma dnia, by autostrada A4 pod Wrocławiem nie stała w potężnym korku. Może dlatego, że od lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdy została zbudowana niewiele się tutaj zmieniło?

Zobaczcie jak metr po metrze Niemcy budowali dzisiejszą autostradę A4 - była wówczas częścią trasy Breslau - Berlin. Autostrada wykonana była z odlewanych na miejscu płyt betonowych i w takim stanie przetrwała do lat dziewięćdziesiątych. Dopiero wtedy pojawił się na niej asfalt.


Galeria zdjęć z budowy - kliknij i zobacz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości