We wtorek, około godz. 11, na jezdnię na znacznej odległości ulicy Traugutta wylał się olej. Są utrudnienia w ruchu, tworzą się korki.
– Ok. godz. 11:20 otrzymaliśmy zgłoszenie od mężczyzny, że uszkodził mu się pojazd i wyciekł z niego olej. Auto zostało odholowane, a służby porządkowe zabezpieczyły teren – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.
Na miejsce przyjechały policja i jeden zastęp straży pożarnej. Centrum Zarządzania Kryzysowego wysłało tam piaskarkę. Na ulicy Traugutta tworzą się korki, ruch odbywa się buspasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze