Reklama

Wpadł z narkotykami, bo zbyt głośno słuchał muzyki

27/03/2020 08:53

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 30-latek wpadł, bo zbyt głośno słuchał w samochodzie muzyki. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.  

– Mieszkańcy dużego blokowiska zwrócili uwagę na siedzącego w samochodzie, który postanowił uszczęśliwić mieszkańców muzyką z głośników w swojej skodzie. Prezentowany przez niego repertuar nie przypadł jednak do gustu sąsiadom, którzy nie dołączyli do wspólnej zabawy, tylko chwycili za telefony i wezwali na miejsce patrol policji – mówi st. sierż. Dariusz Rajski.


Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze podeszli do skody na górnośląskich numerach rejestracyjnych i znajdującego się w środku 30-letniego mężczyzny. W trakcie rozmowy z kierowcą zwrócili uwagę na plastikowe pudełko, leżące przy drążku zmiany biegów. W środku znajdował się susz rośliny.

Reklama

– 30-latek próbował tłumaczyć, że jest to jego środek leczniczy, ale charakterystyczny zapach nie zostawiał żadnych złudzeń. W pudełku była marihuana – potwierdził to również policyjny tester – dodaje Rajski.


Mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości