Tramwaj linii 1, jadący na Biskupin, zderzył się z autobusem turystycznym, skręcającym na parking przed Halą Stulecia. Trasa jest nieprzejezdna.
Do zderzenia autobusu z tramwajem doszło po godz. 16 na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Wystawowej. MPK Wrocław informuje, że jednej osobie z tramwaju pogotowie udzieliło pomocy na miejscu i nie została ona przetransportowana do szpitala. Problemem były jednak duże utrudnienia w ruchu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze