Reklama

Wrocławscy policjanci ruszyli na patrole... rowerowe

11/07/2018 11:07

Wrocławscy policjanci w okresie wakacyjnym będą patrolować miasto na rowerach. Funkcjonariusze skontrolują m.in. parki, skwery zielone, podwórza, wąskie ulice osiedlowe oraz inne miejsca zagrożone wykroczeniami społecznie uciążliwymi, w tym te, do których ciężko jest dotrzeć radiowozem. Będą też patrolować wciąż rozbudowywane drogi dla rowerów.

Zadania policjantów patroli rowerowych uzupełniać będą działania pozostałych funkcjonariuszy. Taki sposób pełnienia służby pozwoli też na szybsze dotarcie do miejsc, w które radiowóz nie dojedzie, a patrol pieszy błyskawicznie nie dobiegnie.


Mundurowi ze szczególnym uwzględnieniem nadzorować będą ścieżki rowerowe, tereny przyległe do ogródków działkowych oraz obiektów szkolnych, miejskie parki i rejony zbiorników wodnych. Podczas służby policjanci szczególną uwagę zwracać będą na wykroczenia najbardziej społecznie uciążliwe dla mieszkańców oraz zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu w rejonie ścieżek rowerowych.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości