20 766 zgłoszeń wpłynęło do Politechniki Wrocławskiej od kandydatów na studia. W systemie zarejestrowało się niecałe 11 tysięcy osób, co oznacza, że prawie każdy zgłosił się na dwa kierunki.
Najwięcej chętnych jest na nowo utworzony wydział lekarski - prawie 1600 osób - 27 osób na miejsce. Jak przekazuje Andrzej Charytoniuk z Politechniki Wrocławskiej, bardzo dużym zainteresowaniem studentów cieszą się także matematyka i analiza danych oraz informatyka stosowana i cyberbezpieczeństwo. Miejsc na politechnice na studiach I stopnia jest 6768. Największą popularnością cieszyły się:
Wyniki zostaną ogłoszone w środę, 12 lipca, około południa, a dokumenty będzie można składać od czwartku, 13 lipca do 18 lipca. Drugi nabór rozpocznie się 20 lipca i potrwa 5 dni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze