W piątek przed godziną 13:00 na skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Komandorskiej (przy sklepie EPI) doszło do zderzenia samochodu osobowego z taksówką. Kierowca taksówki i jego pasażer zostali przetransportowani do szpitala.
Oficer prasowy wrocławskiej policji asp. szt. Łukasz Dutkowiak informuje, że ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło, gdy jadąca ulicą Komandorską w kierunku Piłsudskiego kobieta na czerwonym świetle wjechała na skrzyżowanie, uderzając w jadącą prawidłowo taksówkę.
Kierowca taksówki i jego pasażer zostali przetransportowani do szpitala, gdzie mają przejść badania diagnostyczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze