Reklama

Zrobił ognisko ze śmieci, został ukarany mandatem

31/07/2018 15:14

Jeden z wrocławian mieszkający przy ulicy Kosmonautów chciał w szybki sposób pozbyć się nadmiaru śmieci. Mężczyzna rozpalił ognisko, ale gęsty dym zwrócił uwagę patrolujących okolicę strażników miejskich.

Interweniujący funkcjonariusze straży miejskiej stwierdzili spalanie nieodpowiednich odpadów - m.in. plastikowych butelek, ubrań i płyty meblowej z laminatem. Ognisko zostało ugaszone, a mężczyznę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.


Spalanie odpadów na znaczący wpływ na powstawanie smogu. Przypomnijmy, że na początku lipca w życie weszła uchwała antysmogowa, która reguluje, czym możemy palić w piecach.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości