Reklama

10 milionowy pasażer na wrocławskim lotnisku

26/10/2016 11:42

W środę, o godzinie 9:08 na wrocławskim lotnisku wylądował 10 milionowy pasażer. Szczęśliwy bilet należał do rodziny z Warszawy, która korzystając z taneigo połączenia lotniczego postanowiła odwiedzić stolicę Dolnego Śląska by pokazać dzieciom Afrykarium.

- Już dzień wcześniej udało nam się ustalić kto to będzie i jaki jest cel ich wizyty. Do wspólnego powitania zaprosiłam więc dyrektora Wrocławskiego ZOO - zdradza Monika Jon-Półtorzycka, manager ds. Marketingu i PR wrocławskiego lotniska.


Drektor wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, Radosław Ratajszczak wspólnie z prezesem protu Dariuszem Kusiem już od rana wypatrywali szczęśliwego samolotu. Gdy ten wylądował, szefowie obu placówek powitali gości. Szef ZOO wręczył małym pasażerom drobne upominki i zaprosił całą rodzinę do odwiedzenia.

Reklama

- Turyści z Warszawy, przylecieli do Wrocławia tylko na jeden dzień. Odwiedzą Afrykarium i po południu wracają do domu – dodaje Monika Jon-Półtorzycka. Goście z Warszawy od władz wrocławskiego Portu Lotniczego otrzymali voucher na dowolny lot oraz zaproszenie do saloniku Executive Lounge.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości