Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowe późne popołudnie na autostradzie A4 w rejonie dawnego punktu poboru opłat Karwiany. Samochód osobowy uderzył w bramki i przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala.
Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 22 czerwca, tuż po godzinie 20, na autostradzie A4, w dawnym punkcie poboru opłat Karwiany. Samochód osobowy jadący w kierunku Wrocławia nie zmieścił się w bramkach, uderzył w infrastrukturę i przewrócił się na bok.
Na miejsce skierowano liczne siły ratunkowe. Interweniowały zastępy OSP Rzeplin oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze nr 9 i 4 z Wrocławia. Obecny był również zespół ratownictwa medycznego oraz policja.
Kierująca pojazdem kobieta została poszkodowana i trafiła do szpitala. Wszystkie okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze