Wrocławscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie oszustwa, do którego doszło w marcu tego roku. W związku z postępowaniem opublikowano wizerunki dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze liczą na pomoc mieszkańców w ustaleniu ich tożsamości.
Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław-Śródmieście prowadzą śledztwo w sprawie poważnego oszustwa, do którego doszło w marcu 2026 roku na terenie miasta. Pokrzywdzona osoba została wciągnięta w „inwestycję”, która okazała się fikcją i straciła swoje pieniądze.
W związku ze sprawą opublikowano wizerunki dwóch mężczyzn, którzy – jak podkreślają śledczy – mogą posiadać kluczowe informacje dla tego postępowania, a ich ustalenie jest dla policjantów priorytetem.
Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości bądź miejsca pobytu, o pilny kontakt. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do dyżurnego Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście pod numer 47 87 143 58 lub na numer alarmowy 112.
Możliwy jest również kontakt mailowy – wiadomość można wysłać na adres: [email protected]. Policja zapewnia anonimowość wszystkim osobom przekazującym informacje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze