Reklama

11 miliardów trafi do samorządów

24/02/2023 10:05

W kwietniu rozpoczną się pierwsze nabory w ramach funduszy europejskich. To blisko 11 miliardów złotych w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska. - Osiągnęliśmy to dzięki naszej samorządowej współpracy – podkreśla marszałek Cezary Przybylski.

Cezary Przybylski wystosował List Otwarty Marszałka Województwa Dolnośląskiego do Samorządowców ws. Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027.


Czytamy w nim, że Komisja Europejska zaakceptowała w grudniu ubiegłego roku program regionalny Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027. Przygotowanie tego programu regionalnego odbyło się z szerokim udziałem przedstawicieli samorządów terytorialnych z całego regionu. Pracowano w grupach roboczych, a wypracowane w drodze konsensusu postulaty uwzględniono z poszanowaniem zasady partnerstwa.

Reklama



red

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości