Reklama

50 nowych autobusów we flocie wrocławskiego MPK. Już przyjechały

06/10/2019 14:33

Pięćdziesiąt nowych autobusów marki Mercedes przyjechało do Wrocławia. Będą woziły pasażerów MPK. Na ulicy Oławskiej stanął jeden z nich. 

Przekazanie nowych autobusów Mercedes-Benz Citaro II prezesowi MPK Wrocław, Krzysztofowi Balawejderowi oraz prezydentowi Wrocławia, Jackowi Sutrykowi, o godz. 10 zainaugurowało Dzień Otwarty MPK w Zajezdni Borek przy ul. Powstańców Śląskich. W wydarzeniu, które trwało do godz. 16, uczestniczyły tłumy wrocławian.


Jeden z nowych autobusów stanął na ulicy Oławskiej, tak, by przechodnie mogli go dokładnie obejrzeć. Nowe Mercedesy są klimatyzowane, przegubowe i ekologiczne. 


Z powodu uroczystości odbioru pojazdów w godz. 10.10-10.30 tramwaje linii 4, 5, 11 i 24, jadące od Pl. Legionów w kierunku Grabiszynku, kursowały objazdami. Autobusy początkowo były zaparkowane przy Centrum Historii Zajezdnia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości