Policjanci z komisariatu na wrocławskim Rakowcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Sprawca napadł na poszkodowanego i okradł go. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój na terenie miasta. – Zebrany przez policjantów materiał dowodowy potwierdził, że 19-letni mieszkaniec Wrocławia jest sprawcą przestępstwa – mówi sierż. Monika Perec. Podczas dalszych czynności okazało się, że podejrzany ma na swoim koncie jeszcze jeden napad rabunkowy. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów, a policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Policja niewyklucia, że zatrzymany może być sprawcą również innych przestępstw popełnionych na terenie powiatu wrocławskiego.
19-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze