Pechowy poranny poniedziałek dla kierowcy volkswagena i pasażerów komunikacji miejskiej. Przed godziną 7 rano na ul Drobnera na jezdni w kierunku centrum volkswagen polo wjechał na torowisko tramwajowe, blokując w ten sposób przejazd tramwajom.
W rozmowie z nami kierująca samochodem tłumaczyła, że jechała bardzo wolno. Jednak warunki jakie panowały na drodze wymusiły na niej wjechanie w torowisko. W czasie hamowania auto jechało jak po tafli lodu, i skręciła na tory, żeby uniknąć kolizji z innymi autami.
Tramwaje linii 6 kursujące na Krzyki, 16 na Poświętne i 19 w kierunku Górniczej zostały skierowane objazdem przez mosty Młyńskie, ul. Grodzką
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na lodzie bez znaczenia jakie opony. Jeśli wierzysz że zimowe uratują cię przed poślizgiem to już po tobie.
Nawet najlepsza zimówka na lód nie pomoże.. jedynie kolce które w pl są zakazane.. żeby przejechać przez lód bez uślizgu musi być coś co się w niego wgryzie. Wiem co mówię robię rocznie około 100 tyś km i dzisiaj rano na dobrej zimowej oponie też mnie uślizgneło
Nawet najlepsza zimówka na lód nie pomoże.. jedynie kolce które w pl są zakazane.. żeby przejechać przez lód bez uślizgu musi być coś co się w niego wgryzie. Wiem co mówię robię rocznie około 100 tyś km i dzisiaj rano na dobrej zimowej oponie też mnie uślizgneło
Czekałem na taki komentarz od jakiejś owieczki :-)
To jest Volkswagen Golf, a nie Polo ...
Niestety na lodzie nic nie pomoże - pytanie czemu miasto nie posypuje ulic jeżeli wiadomo ze będzie przymrozek
Jak zwykle zaspali a traboa ze sa przygotowani
Jak jest slisko to się nie jedzie autem. Buraki myszą dupe wszędzie autem wozic jak we wsi
Po co to komentować, sytuacja jak każda inna, która dzieje się od dawien dawna po dziś dzień. Takich dzwonów jest masa, wybrali ten akurat i wielkie show z byle czego. Eh..
A opony zimowe?
Na lodzie bez znaczenia jakie opony. Jeśli wierzysz że zimowe uratują cię przed poślizgiem to już po tobie.
Nawet najlepsza zimówka na lód nie pomoże.. jedynie kolce które w pl są zakazane.. żeby przejechać przez lód bez uślizgu musi być coś co się w niego wgryzie. Wiem co mówię robię rocznie około 100 tyś km i dzisiaj rano na dobrej zimowej oponie też mnie uślizgneło