Spółka Tauron Dystrybucja, odpowiedzialna za dostawy prądu na terenie Wrocławia, poinformowała o awarii energetycznej na Swojczycach.
Bez prądu w godz. 14.40-17 są ulice Gospodarcza, Swojczycka, Cementowa, Miłoszycka, Wilczycka, Mydlana, Monopolowa, Ludowa, Marca Polo, Magellana, Kolumba, Vasco da Gamy i Cooka.
Ekipa Tauronu prowadzi na miejscu prace, które mają na celu usunięcie awarii na czas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze