Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że do godzin popołudniowych będą problemy z dostawami wody na osiedlach Leśnica i Ratyń.
Ekipa MPWiK Wrocław rozpoczęła prace nad usuwaniem awarii wodociągowej na zachodzie miasta ok. godz. 7. Z usterką mają się uporać w siedem godzin, do godz. 14. W tym czasie mieszkańcy Leśnicy i Ratynia mogą mieć obniżone ciśnienie wody w kranach, a chwilami może jej nie być wcale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze