W poniedziałek wieczorem doszło do awarii torowiska przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Teatralnej. Do czasu naprawienia usterki trasa została wyłączona z ruchu.
Tramwaje linii 2 (w kierunku Krzyków) skierowano objazdem przez ul.Pułaskiego i Małachowskiego.
Tramwaje linii 8 (Tarnogaj), 9 (Park Południowy) i 17 (Klecina) skierowano objazdem przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale, Świdnicką.
Tramwaje linii 5 (Oporów) i 11 (Grabiszyńska Cmentarz) skierowano objazdem przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, pl. Legionów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze