Duże utrudnienia dla pasażerów MPK Wrocław po awarii wodociągów. Podwale pod wodą.
***AKTUALIZACJA, godz. 20***
Miejskie wodociągi zlokalizowały awarię: wystąpiła ona na wysokości adresu Podwale 29. Prace potrwają kilkanaście godzin. Zapowiadany termin przywrócenia ruchu tramwajów oraz wprowadzenia zwykłego ruchu samochodów to godz. 12 we wtorek, 24 stycznia.
***
Do awarii wodociągu doszło po godz. 16 w poniedziałek, 23 stycznia, na ul. Podwale we Wrocławiu. Trwa usuwanie przyczyn usterki. Wlewająca się na ulicę woda spowodowała utrudnienia dla pasażerów MPK Wrocław. Ul. Podwale nie jeżdżą tramwaje, a przewoźnik wprowadził objazdy:
Ruchem samochodów na ul. Podwale kieruje obecnie policja.
- Mamy awarię magistrali. Brygada jest na miejscu. Musimy zlokalizować miejsce awarii i wtedy będziemy wiedzieć, w których kamienicach wyłączymy wodę na czas naprawy - informuje rzeczniczka MPWiK we Wrocławiu Martyna Bańcerek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze