Reklama

Biegli ustalili przyczynę śmierci noworodka znalezionego na Muchoborze

21/02/2019 13:18

Znaleziony w ubiegłą sobotę na terenie wrocławskiego osiedla Muchobór Wielki noworodek urodził się żywy – tak wykazała przeprowadzona przez biegłych sekcja zwłok. Prokuratura wstępnie ustaliła już też przyczynę śmierci dziecka.

Przypomnijmy, że do makabrycznego odkrycia doszło w ubiegłą sobotę na terenach zielonych nieopodal ulicy Wańkowicza. Jeden z mieszkańców znalazł tam zwłoki noworodka zamknięte w worku. Na miejscu natychmiast zjawili się policyjni technicy i prokurator.


Podczas sekcji zwłok, biegłym udało się ustalić, że dziecko po porodzi żyło. Sekcja wykazała też przyczynę zgonu noworodka. Rzeczniczka wrocławskiej prokuratury ze względu na dobro śledztwa nie ujawnia jednak powodu śmierci dziecka.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości