Reklama

Blokady na pl. Hirszfelda były zakładane bezprawnie. Kierowcy mogą zgłaszać się na komisariat

10/11/2017 11:05

Wrocławska policja i prokuratura prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa polegającego na zakładaniu blokad na koła samochodów parkujących przed apteką na pl. Hirszfelda. Właściciel jednej z mieszczących się tam firm, przy ulicy ustawił tablicę informującą o tym, że wyznaczone miejsca są zarezerwowane dla klientów apteki, a kierowcom, którzy nie zastosowali się do tego, zakładano na koło blokadę. Później za jej zdjęcie żądano 200 złotych.

Zgodnie z przepisami blokady na koła samochodów mogą zakładać jedynie powołane do tego służby tj. policja i straż miejska. Po ujawnieniu tych faktów, policjanci z komisariatu na Krzykach wspólnie z prokuraturą wszczęli śledztwo w tej sprawie.


Obecnie poszukiwane są osoby, które zostały poszkodowane w wyniku procederu. – Jeśli ktoś został pokrzywdzony w takich okolicznościach, proszony jest o zgłoszenie się do Komisariatu Policji Wrocław - Krzyki przy ul. Ślężnej 115-129 – czytamy w piątkowym komunikacie policji.

Reklama

Z uwagi na terminy procesowe osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do 30 listopada 2017 roku.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości