Reklama

Brawurowa akcja policji na Oporowie. Co się stało? [WIDEO]

08/12/2017 10:44

W ubiegły weekend mieszkańcy wrocławskiego Oporowa byli świadkami niecodziennej akcji. Z zatrzymanego na środku skrzyżowania radiowozu na sygnale wybiegła dwójka policjantów, którzy zatrzymali jednego z kierowców oczekujących na zielone światło. Wszystko to uwieczniła kamera, a nasi czytelnicy pytają, co było powodem zatrzymania.


Rzecznik prasowy dolnośląskiej policji asp. szt. Paweł Petrykowski w rozmowie z tuWroclaw.com tłumaczy, że zatrzymanie na skrzyżowaniu ulic Wiejskiej i Solskiego miało miejsce z otrzymanym przez funkcjonariuszy zgłoszeniem, że kierowca samochodu może być pod wpływem alkoholu.


– Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci podjęli czynności zmierzające do uniemożliwienia mu jazdy. Mężczyzna został zatrzymany, a przeprowadzone u niego badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu – tłumaczy rzecznik.

Reklama

Link do filmu z zatrzymania na Oporowie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Jeśli chcesz poinformować nas o ciekawym wydarzeniu w twojej okolicy, chcesz podzielić się z nami zdjęciami lub filmami z ważnych wydarzeń, zapraszamy do kontaktu: [email protected] lub za pośrednictwem zakładki Alert tuWroclaw.com.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości