Wrocławscy policjanci szukają sprawcy zdarzenia drogowego do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Patrol drogówki został wezwany do dachowania na mostach Mieszczańskich. Po przyjeździe policjantów na miejsce okazało się, że kierowca najprawdopodobniej porzucił samochód.
Informację o dachowaniu na mostach Mieszczańskich otrzymaliśmy od naszej czytelniczki poprzez platformę Alert tuWroclaw.com.
Asp. szt. Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji potwierdza, że w poniedziałek po 22:00 faktycznie doszło do zdarzenia drogowego na moście. O sprawie policjanci zostali poinformowani przez jednego ze świadków.
Przybyły na miejsce patrol policji zastał leżący na dachu pojazd marki Peugeot. W pojeździe, ani okolicy nie było jednak jego kierowcy, ani pasażerów. Obecnie policja ustala, kto kierował samochodem oraz, w jaki sposób auto przewróciło się na dach.
Wstępnie wykluczono, że w zdarzeniu brały udział inne pojazdy. Szczegółowe okoliczności ma wyjaśnić jednak policyjne dochodzenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze