Reklama

Dachowanie samochodu na alei Wiśniowej. Starszy mężczyzna w szpitalu

24/11/2017 09:31

W piątek rano na alei Wiśniowej, w pobliżu wieży ciśnień, zderzyły się dwa auta osobowe - skoda i volkswagen. Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda wylądowała na dachu, na przystanku "Sudecka".

Do wypadku doszło w momencie, gdy 70-letni kierowca skody wymusił pierwszeństwo na kierowcy volkswagena, wyjeżdżając z podporządkowanej Sudeckiej w aleję Wiśniową. Stało się to na jezdni prowadzącej w stronę ul. Powstańców Śląskich. 


Siedemdziesięciolatek po dachowaniu skody trafił do szpitala. Kierowca drugiego auta uderzył w jej lewy bok, a następnie w latarnię. Nie odniósł obrażeń.


- Działania policji na miejscu zdarzenia właśnie się zakończyły. Nie ma już utrudnień w ruchu - informuje Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości