Na Dolnośląskim Targu Rolnym we Wrocławiu, który w niedzielę odbywał się na terenie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego przy ul. Zwycięskiej można było kupić masę produktów - od owoców, warzyw po naturalne kosmetyki i rękodzieło. Pomimo mroźnej aury frekwencja dopisała. Zobacz, co tam znaleźliśmy!
Dolnośląski Targ Rolny wrócił do Wrocławia po przerwie świąteczno-noworocznej. Dziś odbywał się w godzinach 9-13, jednak przed nami kolejna edycja - tym razem odbędzie się 24 stycznia. Wśród wystawców można było znaleźć producentów i rolników z całego Dolnego Śląska, m.in. Smak Tradycji Dolnego Śląska, Małą Fabryczkę, Spiżarnię Miodową, Raj Pstrąga, Bio Jabłko i wiele innych.
Jakie wyroby i produkty można było dzisiaj znaleźć na stoiskach? Popularne są stoiska z kosmetykami, mydłami sojowymi, świecami z wosku pszczelego, ubraniami, wyrobami drewnianymi, ręcznie dzierganymi czapkami i maskotkami. Odwiedzający mogą wybierać spośród szerokiej gamy regionalnych produktów. Największym zainteresowaniem, jak zwykle, cieszą się naturalne wyroby spożywcze: to na przykład miody z pasiek w regionie, są wędliny i wyroby mięsne, świeże jajka z małych gospodarstw, sery owcze, kozie i krowie, warzywa i owoce, soki z tłoczni rzemieślniczych czy zioła i ziołowe mieszanki.
Przykładowe ceny na Dolnośląskim Targu Rolnym:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tu już na zdjęciu widać pierwszą ściemę. Kiełbasa z szynką waga 525 gram..... kolejne 335 gram każda. Kropka w kropke takie same. To jest przemysłówka że z kilometra widać, rolnik się nie bawi w 525 gram , w 335 gram, tylko mają różne wagi. To wygląda jak kiełbachy z marketu kupione, przepakowane hermetycznie z ich własną naklejką. Uważajcie na takie szczegóły, są ważne, bo tam płacicie za to 2 x więcej niż powinno to kosztować. Tuszonka- 26 zł słoik. - ktoś wie czy to nie łopatka z biedronki za 6.99? , której do słoika wejdzie z pół kilo, czyli za 3,50 ma 26 zł. ( minus słoik i gotowanie ale to i tak żyła złota) Nie twierdzę ,że wszystko jest ściemą, ale wiele rzeczy na pewno :) I nie pytajcie mnie skąd wiem- WIEM. :]
Tu już na zdjęciu widać pierwszą ściemę. Kiełbasa z szynką waga 525 gram..... kolejne 335 gram każda. Kropka w kropke takie same. To jest przemysłówka że z kilometra widać, rolnik się nie bawi w 525 gram , w 335 gram, tylko mają różne wagi. To wygląda jak kiełbachy z marketu kupione, przepakowane hermetycznie z ich własną naklejką. Uważajcie na takie szczegóły, są ważne, bo tam płacicie za to 2 x więcej niż powinno to kosztować. Tuszonka- 26 zł słoik. - ktoś wie czy to nie łopatka z biedronki za 6.99? , której do słoika wejdzie z pół kilo, czyli za 3,50 ma 26 zł. ( minus słoik i gotowanie ale to i tak żyła złota) Nie twierdzę ,że wszystko jest ściemą, ale wiele rzeczy na pewno :) I nie pytajcie mnie skąd wiem- WIEM. :]