Awaria sieci średniego napięcia sparaliżowała w poniedziałek zachodnią część Wrocławia. Bez prądu pozostają mieszkańcy kilku osiedli, m.in. Leśnicy, Stabłowic i Praczy Odrzańskich. Jak informuje Tauron, dostawy energii mają zostać przywrócone najwcześniej około godziny 13:30, choć dokładne miejsce usterki wciąż nie jest znane.
- Doszło do awarii sieci średniego napięcia - usłyszeliśmy jedynie w infolinii Tauronu. Nie wiadomo jednak gdzie dokładnie doszło do tej usterki. Na kilku osiedlach na zachodzie Wrocławia prądu nie będzie jeszcze do godziny 13:30.
OTO LISTA OSIEDLI:
Do godziny 13 prądu nie będzie przy ulicach: Lipskiej, Opłotkowej, Palisadowej, Ostrowskiej, Osobowickiej, Żywopłotowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze