Od poniedziałku, 6 lipca dwie podmiejskie linie autobusowe zmienią przewoźnika. Na liniach 908 i 930 pasażerów od teraz będzie wozić DLA Sp. z o.o. Kupione dotychczas bilety okresowe będą jednak nadal obowiązywać na tych liniach.
Zmiana dotyczy linii 908 kursującej na trasie Kromera – Dworze Nadodrze oraz 930 Kromera – Krzyżanowice. Obsługę tych połączeń od Sevibusa przejmą teraz Dolnośląskie Linie Autobusowe.
Na linii 908 zmienia się nie tylko przewoźnik, ale też i rozkład jazdy. W celu usprawnienia komunikacji osiedla Widawa, zwiększona zostanie częstotliwość kursowania autobusów.
Autobusy tej linii będą kursowały:
w dni robocze:
od około godziny 5:00 do około godziny 6:00 co 30 minut;
od około godziny 6:00 do około godziny 9:00 co 15-20 minut (obecnie co 20 minut);
od około godziny 9:00 do około godziny 13:30 co 30 minut;
od około godziny 13:30 do około godziny 17:30 co 15 minut (obecnie co 20 minut);
od około godziny 17:30 do około godziny 23:30 co 30 minut.
w soboty i niedziele:
od około godziny 5:00 do około godziny 23:30 co 30 minut.
Bilety okresowe zakupione na linię 908 lub 930 przed 6 lipca 2020 roku w punkcie sprzedaży przewoźnika Sevibus S.A. będą ważne do końca ich ważności w autobusach ww. linii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze