Dziś, po godzinie 14 na Porcie Popowice ramię dźwigu uszkodziło sygnalizację świetlną. Są poważne utrudnienia w ruchu, przejazd tramwajów w obie strony jest niemożliwy.
Aktualizacja, godz. 18
Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
Wcześniej informowaliśmy:
Kierowca prawdopodobnie zapomniał złożyć dźwig i zahaczył o sygnalizację świetlną na Porcie Popowice. Słup sygnalizatora jest mocno przekrzywiony, a sam pojazd blokuje przejazd tramwajom. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Na miejscu przed godziną 15 pojawił się nadzór ruchu, na przystankach tłumy pasażerów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze