Reklama

Fałszywy alarm pożarowy na Stadionie Wrocław

09/12/2017 18:49

Kilkanaście minut po zakończeniu sobotniego meczu Śląsk Wrocław – Piast Gliwice na teren stadionu na sygnale wjechał wóz straży pożarnej. Jak się okazało strażacy interweniowali w związku z fałszywym alarmem wywołanym przez jednego z kibiców.

Powodem wszczęcia alarmu była prawdopodobna złość jednego z kibiców na wynik swojej drużyny. Mężczyzna po meczu stłukł szybkę i uruchomił alarm pożarowy na stadionie.


Przypomnijmy, że piłkarze Śląska Wrocław zremisowali z Piastem Gliwice 2:2. Wrocławianie ostatnią bramkę stracili zaledwie trzy minuty przed regulaminowym końcem gry. Relacja z meczu tutaj.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości