Reklama

Groźny pożar w kamienicy we Wrocławiu. Kilkadziesiąt osób ewakuowanych

08/02/2026 14:14

Dwadzieścia osób zostało ewakuowanych dzisiejszej nocy z jednej z kamienic we Wrocławiu. W budynku wielorodzinnym doszło do groźnego pożaru. Jedna osoba została ranna.


Pożar w kamienicy przy ul. Ignacego Łukasiewicza 11/6 we Wrocławiu wybuchł w niedzielę 8 lutego, po godzinie 1 w nocy. -Do zdarzenia zadysponowano 9 zastępów straży. W wyniku zdarzenia ewakuowanych było 20 osób, a poszkodowana została jedna osoba - opisuje asp. Krystian Szyper z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

Nie wiadomo kim jest poszkodowana osoba i jaki jest aktualnie jej stan. Do tej pory nieznane są też przyczyny pożaru. Działania gaśnicze wrocławscy strażacy zakończyli po godzinie 6 nad ranem.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/02/2026 14:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości