Dwadzieścia osób zostało ewakuowanych dzisiejszej nocy z jednej z kamienic we Wrocławiu. W budynku wielorodzinnym doszło do groźnego pożaru. Jedna osoba została ranna.
Pożar w kamienicy przy ul. Ignacego Łukasiewicza 11/6 we Wrocławiu wybuchł w niedzielę 8 lutego, po godzinie 1 w nocy. -Do zdarzenia zadysponowano 9 zastępów straży. W wyniku zdarzenia ewakuowanych było 20 osób, a poszkodowana została jedna osoba - opisuje asp. Krystian Szyper z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
Nie wiadomo kim jest poszkodowana osoba i jaki jest aktualnie jej stan. Do tej pory nieznane są też przyczyny pożaru. Działania gaśnicze wrocławscy strażacy zakończyli po godzinie 6 nad ranem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze