Reklama

Jechał do Wrocławia, sącząc wódkę w samochodzie. Policjanci powstrzymali kierowcę

19/03/2018 14:32

Policjant wrocławskiej drogówki, wracając do domu po pracy, zauważył kierowcę jadącego całą szerokością drogi. Podczas kontroli drogowej okazało się, że jest pijany. Stracił prawo jazdy, a teraz stanie przed sądem. 

Osobową toyotą, w sposób wskazujący na stan nietrzeźwości, kierował 42-letni mieszkaniec powiatu legnickiego. Mając dwa promile alkoholu we krwi, jechał ze Środy Śląskiej w kierunku Wrocławia. Został zatrzymany przez policjanta po służbie przed Komornikami.


Funkcjonariusz  wrocławskiej drogówki zastawił mu drogę prywatnym samochodem, przedstawił się mu, po czym zauważył butelkę wódki na siedzeniu pasażera. Od kierowcy czuć było woń alkoholu. Sprawę przejęli policjanci ze Środy Śląskiej. Mężczyzna stracił prawo jazdy, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości