Reklama

Jest nowy komunikat wojewody ws. SARS–CoV-2. Służby przebadały pasażerów przylatujących do Wrocławia z Włoch

03/03/2020 14:34

Są najnowsze dane dotyczące koronawirusa na Dolnym Śląsku. Z komunikatu wydanego przez wojewodę dolnośląskiego wynika, że na terenie naszego województwa liczba osób z podejrzeniem zakażenia nie wzrasta. Służby nie stwierdziły też objawów choroby u pasażerów przylatujących do Wrocławia z Włoch.

Wojewoda Jarosław Obremski we wtorek po południu poinformował, że na terenie województwa dolnośląskiego – podobnie jak w całym kraju – nie ma potwierdzonych przypadków zachorowań na wirusa SARS–CoV-2.


Obecnie na obszarze naszego województwa hospitalizowane są 4 osoby, które mają objawy koronawirusa, jednak badania laboratoryjne do tej pory nie potwierdziły zakażenia wirusem z Chin.


ZOBACZ TEŻ: Debata z udziałem prezydenta odwołana przez koronawirusa


Łącznie na Dolnym Śląsku objęte nadzorem epidemiologicznym są 224 osoby, a 36 osób zostało poddanych kwarantannie lub izolacji.

Reklama

Biuro prasowe poinformowało ponadto o działaniach na lotnisku. W poniedziałek do Wrocławia przyleciały dwa samoloty z Włoch: o 15:35 lot z Bergamo oraz o 18:20 lot z Neapolu. Wszyscy pasażerowie przeszli badania, które nie wykazały podstaw do hospitalizacji.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości