W ostatnich dniach dolnośląscy funkcjonariusze skontrolowali na terenie Dolnego Śląska ponad 1,7 tys. pojazdów. Jakie były rezultaty tych kontroli?
W czasie kolejnej akcji „Prędkość”, przeprowadzonej 3 września na terenie województwa, dolnośląscy policjanci skontrolowali 1703 pojazdy. Okazało się, że większość kierowców nie stosowała się do przepisów ruchu drogowego. Z uwagi na popełnienie wykroczeń, funkcjonariusze wypisali 939 mandatów karnych oraz zatrzymali 27 praw jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze