Tego we Wrocławiu jeszcze nie było. W koreańskiej, streetfoodowej restauracji to nie człowiek, a automat może przygotować nam zupę. Już po kilku minutach możemy cieszyć się gorącym, azjatyckim daniem. Sprawdziliśmy jak to działa i ile kosztuje!
Restauracja K-Street K-Snack znajduje się przy ulicy Wyścigowej we Wrocławiu. W ofercie znajdziemy m.in. corn dogi, jest gimbap czyli koreańska rolka ryżowa, są też koreańskie ciasteczka z orzechem włoskim, a także kluski ryżowe. Jednak największą popularność zyskał ramen, który na miejscu przygotowuje nam maszyna.
Jak to wszystko działa? Do dyspozycji są dwa stanowiska z automatami, w których możemy przygotować ramen z zupą i bez zupy. Po opłaceniu naszego zamówienia musimy umieścić pojemnik na urządzeniu, następnie dodać wybrany przez nas makaron, proszek i mieszankę warzywną, a potem nacisnąć odpowiedni przycisk. Automat wlewa gorącą wodę, a naszym zadaniem jest zamieszanie makaronu minutę przed końcem. I gotowe! Wszystko trwa nie dłużej jak 5 minut. Obok automatów dostępne są m.in. instrukcje, a także filmik instruktażowy wyświetlany na tablecie.
Ile to kosztuje? Ramen w wersji regular kosztuje 18 zł, ramen Bulddak - bardzo pikantny kosztuje 20 zł. Ramen Chapagetti z sosem z czerwonej fasoli kosztuje również 20 zł. Jeśli nie chcemy aby ramen został przygotowany przez maszynę, to takie danie można zamówić w wersji Original, która kosztuje 40 zł. Za dodatki - jajko, ser czy kimchi trzeba zapłacić 2 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze