W piątek, ok. godz. 7.30, na trasie ekspresowej S5 w stronę Wrocławia przewrócił się motocyklista. Jeden pas ruchu był tam zablokowany, interweniowały służby.
Do kolizji doszło między węzłami Kryniczno i Widawa Wrocław. Z powodu zablokowania jednego pasa ruchu w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego tworzyły się tam duże korki. Kierowcy korzystali tylko z prawego pasa w stronę Wrocławia.
Utrudnienia trwały do godz. 9.20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze