Reklama

Koronawirus we Wrocławiu i Oleśnicy. Są nowe zachorowania

06/07/2020 10:41

Mieszkańcy Wrocławia i powiatu oleśnickiego – to kolejni pacjenci, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. Wojewoda dolnośląski poinformował w poniedziałek o 5 kolejnych zakażeniach w regionie.

W sumie od początku epidemii na Dolnym Śląsku zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 zostało 2 941 osób. 2 390 z nich przeszło już chorobę i ostatnie testy, potwierdziły że są już zdrowe.


W poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 205 nowych przypadkach w całej Polsce. Największą liczbę nowych zachorowań zanotowani na terenie województwa śląskiego (49).


W całej Polsce na COVID-19 zachorowało do tej pory 36 155. Liczba ofiar śmiertelnych to 1 521. Większość zmarłych miała też choroby współistniejące.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Koniec żartów! Policja kontroluje, czy nosimy maseczki w tramwajach


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości